MediaCat

Digitas Türkiye’de

Bütünleşik pazarlama iletişimi ajansı Digitas, Türkiye pazarına adım atıyor.

Digitas Türkiye’de

35’in üzerinde ülkede 55 ofis ve 4 binden fazla çalışanıyla dünyanın önde gelen markalarına hizmet veren bütünleşik pazarlama ajansı Digitas, Türkiye’deki faaliyetlerine Publicis Groupe Türkiye çatısı altında başlıyor. Digitas İstanbul’un genel müdürlüğünü, sektöre 20 yılını adayan ve kariyerine Leo Burnett, Voden, Saatchi & Saatchi, Publicis Emil, OneHome ve PG One ajanslarının genel müdürü ve Publicis Groupe Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam eden Birçim Öztaşkın üstlenecek.

Publicis Groupe Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş konuyla ilgili, “Publicis Groupe Türkiye ailesi olarak hizmet verdiğimiz markaların büyüme ve dönüşüm yolculuklarına katkı sağlamak en önemli hedefimiz. Bütünsel düşünebilen, sürekli gelişen ve esnek çözümler üreten çevik bir platformuz. Digitas da bu platformun en önemli yapıtaşlarından biri olacak. Bu noktada Digitas’ın küresel ‘unicorn’ ailesiyle Publicis Groupe çatısı altında Türkiye’deki faaliyetlerine başlamasından büyük mutluluk duyuyorum. Dünya genelinde hızla büyüyen bir yapının ülkemizde de Birçim Öztaşkın ve ekibinin katkılarıyla çok güzel işler yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Digitas İstanbul’un genel müdürlüğünü üstlenecek olan Birçim Öztaşkın ise “Markaların bütünleşik pazarlama iletişimine olan ihtiyacı büyük bir hızla artıyor. Digitas İstanbul olarak bu artan talebin dinamiklerini hassasiyetle analiz ederek, dönemin gerektirdiği çeviklik ve yaratıcı çözümler odaklanacağız. Son derece heyecanlıyız. Bugüne kadar grup bünyesinde verdiğimiz hizmet portföyünü zenginleştirerek ilham verici, yepyeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Küresel ölçekte imza atılan başarıların Türkiye’de de hızla ivme kazanacağına inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.