Digital Marketing Academy için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü'nün düzenlediği etkinlik 11 - 16 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek.

08.01.2021 - 15:15 | MediaCat

Digital Marketing Academy için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl ilki online düzenlenecek olan Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy (DMA) 11 – 16 Ocak tarihleri arasında katılımcılarını bekliyor.

Öğrenciler ve yeni mezunlar için dijital pazarlama eğitimi eksikliğini kapatmayı hedefleyen DMA’de dijital pazarlamaya giriş, SEO, influencer pazarlama, Facebook, Google, markalaşma ve e-ticaret gibi dijital pazarlamanın pek çok alanına değinilecek.

Ommetrics Kurucusu Berkan Bağcı, Petrol Ofisi Marka Pazarlama Kıdemli Müdürü Sinan Seha Türkseven, Hyperconnect Pazarlama Kıdemli Müdürü Emre Gökşin, Kubix Digital Kurucu Ortağı Pınar Ünsal, Leonard N. Stern School İşletme Profesörü ve NYU Stern School of Business Pazarlama Profesörü Tülin Erdem, Facebook EMEA Business Education Partner Doruk Yılmaz, Seo.do Ürün Müdürü Yiğit Konur, DigitalCase Media Performans Pazarlama Direktörü Arda Mendeş, n11.com Dijital Performans Pazarlama Müdürü Aykut Alçelik ve Dijital Pazarlama Kitabı Yazarı Olgu Şengül’ün konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte öğrencilere yetkinliklerini artırmaya yönelik eğitim ve atölye çalışmaları ile network edinme olanağı sunulacak. Etkinliğin en az dokuz oturumuna katılanlara Digital Marketing Academy Katılım Sertifikası verilecek.

Herkesin katılımına açık düzenlenen etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.