Yeni toplumsal güvenceleri ona sorun: Anna Coote

New Economics Foundation Baş Araştırmacısı Anna Coote 8 Nisan'da Digital Age Tech Summit'te.

19.03.2021 - 13:38 | MediaCat

Bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek Digital Age Tech Summit dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutmaya ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de New Economics Foundation Baş Araştırmacısı Anna Coote.

Kings Fund bünyesinde sağlık politikası direktörlüğü, Kamu Politikası Araştırma Enstitüsü’nde direktör yardımcılığı, Diverse Productions’ta televizyon editörlüğü ve New Statesman’da editör yardımcılığı sorumluluklarını üstlenen Anna Coote, 2000 – 2009 yılları arasında İngiltere Sürdürülebilir Kalkınma Komisyonu Sağlık Komiseri olarak görev aldı. Coote’un yakın zamanda yazdığı ya da ortak yazarı olduğu yayınlar arasında “Dört Günlük Hafta İçin Durum”, “Evrensel Temel Hizmetler Vakası”, “Evrensel Temel Gelir: Bir Birlik Perspektifi” ve “Yeni Bir Sosyal Ortaklığın Oluşturulması” yer alıyor.

Sosyal adalet, sürdürülebilir kalkınma, çalışma süresi, halk sağlığı politikası, halkın katılımı ve demokratik diyalog ve cinsiyet eşitliği konularında çok sayıda yayını bulunan Coote, Digital Age Tech Summit’de otomasyon ve teknolojik dönüşümle birlikte hayatımıza giren evrensel temel gelir kavramını sorgulayacak.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.