Herkes için gelecek

13. Digital Age Summit, Future 4 All temasıyla 16 Nisan'da UNIQ İstanbul'da gerçekleşecek.

06.03.2019 - 11:02 | MediaCat

Digital Age Summit 2019 için hazır mısınız?

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından düzenlenen, gerçekleştiği ilk günden bu yana dijital dünyada yaşanan en çarpıcı gelişmelerin, bu gelişmelerin iş dünyasına ve toplumsal hayata etkileri konusunda uzman isimlerle tartışıldığı en zengin platform olarak yoluna devam eden Digital Age Summit için geri sayım devam ediyor.

16 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek zirvenin bu yılki teması, teknolojinin ortak bir gelecek inşasında oynayacağı rolün büyüklüğü gözetilerek belirlenen Future 4 All olacak.

Neden ortak gelecek?

Herkes için gelecekBireyler arasında duvarlar örmeyecek, gelişmiş ve gelişmemiş coğrafyalar arasındaki uçurumları kaldıracak, ürettiği faydaları herkes için ulaşılabilir kılacak, inovasyonu toplumsal hassasiyetleri dikkate alarak kurgulayacak ve hayatımızı kolaylaştırırken bu hayatın değerini artıracak kapsayıcı bir teknolojinin hayalini kuruyoruz. Dijital dönüşüm ve alternatif teknolojilere yönelik deney alanlarımızı genişletirken, bulgularımızın birey, kültür ve iş dünyası için sunabileceği fırsatlar kadar; etik, refah ve sürdürülebilirlik açısından da fark yaratmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle 13. Digital Age Summit, Future 4 All teması altında toplanıyor. Düşlerde yatan bu gelecek, aslında ulaşılabilir bir gelecek. Bu geleceğin olası güzergâhlarının netlik kazanacağı zirvede iş dünyası, akademi ve teknoloji aktörleri, sorumluluk ve inovasyonu bir araya getiren ortak bir düşünüşe imza atacak.

Türkiye’nin ve dünyanın inovatif zihinlerini 16 Nisan 2019 tarihinde bir araya getirecek 13. Digital Age Summit’te yapay zekâ, nesnelerin interneti, finans teknolojileri, kullanıcı deneyimi, 5G, blockchain, algoritmalar ve istihdamın geleceği gibi başlıklarda yaşanan tüm yeni gelişmeler ekonomik, toplumsal ve insani yönleriyle; geleceğimize yaptıkları katkılarla ele alınacak. Farklı sektörlerin ve kişilerin deneyim, içgörü ve önerilerini paylaşacağı Digital Age Summit’te, bu disiplinlerdeki kavramsal haritalarımız ve hareket planlarımız biraz daha şekillenmiş; ortak bir gelecek elde etme imkânımız da biraz daha yaklaşmış olacak.

Digital Age Summit’te yanıt aranacak sorular

  • Markalar, daha kapsayıcı bir gelecek ve adil rekabet koşulları yaratmak için veri alanında ne tür yol haritaları çiziyor?
  • Ekonomiden siyasete pek çok disiplinde geleneksel aktörleri devre dışı bırakan; karar verme süreçlerini şeffaf bir kurguya açan blockchain, ortak bir gelecek inşasında öncü bir rol oynayabilir mi?
  • Algoritmalar, her geçen gün yaşamlarımızın farklı bir boyutuna dokunuyor. Bizi bizden iyi tanıyan algoritmalar, toplumsal hayatın ve iş dünyasının ortak geleceği açısından ne ifade ediyor?
  • Merkezi otoritelere meydan okuyan kripto paraların yaygınlaşmasıyla para piyasalarında tek elden sağlanan güven kavramının sonuna mı geliniyor?
  • 21’inci yüzyılda bağlantılı olmak, gelişmenin ve kalkınmanın tek koşulu. 5G teknolojilerine yatırım yapan markalar; insanlar, ekonomiler ve profesyonel aktörler arasındaki ilişkileri nasıl etkileyecek?
  • Teknoloji ve dijital dünya, toplumun ve çevrenin sürdürülebilir geleceğine yönelik artan endişelere kayda değer yanıtlar geliştirmeye başladı. Bunlar arasında en etkili olanlar hangileri?
  • Ortak bir gelecek inşası, dijital dönüşümü yönetecek etkili iletişim kanallarına ihtiyaç duyuyor. Kullanıcı deneyimi, programlama, ölçümleme ve veri alanındaki gelişmeler, pazarlamanın insani yönlerini nasıl besleyecek?
  • Bugün tasarım, estetik alanını aşarak her türlü iş faaliyetine eşlik ediyor. Dahil olduğu her sektörün etki, erişim ve deneyim alanını geliştiren tasarım pratiklerinde hangi markalar, ne tür farklar yaratıyor?

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.