Dijitalin zirvesinde gündem güven

Digital Age Summit'te bu yıl dijitalleşme, teknolojik gelişim ve yeni iş modellerinin etkileri "güven" teması çerçevesinde ele alınıyor.

03.04.2018 - 14:27 | MediaCat

Dijitalin zirvesinde gündem güven

Neredeyse her gün yeni bir fikirle tanıştığımız bir çağda, dönüşümü anlamlandırmak için insanlık tarihinin en eski kavramlarına dönmemiz gerekebiliyor. Blockchain ve yapay zekâ gibi yeni teknolojilerin kullanım alanlarından yeni iş ve işbirliği modellerine birçok konunun ele alınacağı Digital Age Summit’in bu yıl teması “güven”.

Dijitalin zirvesinde gündem güven

2017 yılında 2 bin 800 katılımcı ve 83 konuşmacının ağırlandığı dijital zirvede geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada dijital sektöre yön veren yıldız isimler konuk ediliyor. Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları arasında Siyah Kuğu’nun yazarı, risk mühendisliği profesörü Nassim Nicholas Taleb; Vivaldi Technologies Kurucusu ve Opera internet tarayıcısının yaratıcısı Jon Stephenson Von Tetzchner; Amazon Web Services Teknoloji İnovatörü ve Ürün Kategorisi Başkanı Tatyana Mamut; Ambrosus’un üründen sorumlu başkanı ve nesnelerin interneti teknolojisinin öncü isimlerinden olan Vlad Trifa; Avrupa’nın en etkin açık inovasyon platformlarından The Heart’ın eş kurucusu ve CEO’su Tomasz Rudolf; pazarlama teknolojileri alanının önde gelen fikir liderlerinden Tamara McCleary; IBM Türkiye CTO’su Sevilay Kurt ve Comodo Group Inc’in CTO’su Egemen Taş gibi isimler yer alıyor.

Dijitalin zirvesinde gündem güvenÖnümüzdeki günlerde birçok yeni konuşmacının belli olacağı etkinlikte bu yıl ana konferansın yanı sıra bir dizi yan etkinlik ve buluşma da düzenlenecek. Kurum içi inovasyon, müşteri deneyimi ve veri odaklı pazarlamayı konu alan üç farklı seminerde, katılımcılar en önemli trendleri global ve yerel vaka incelemeleri eşliğinde dinleme fırsatı elde edecek. Katılımcılar ayrıca marka güvenliğinden müşteri yolculuğu haritalamasına, veri stratejisinden hızlı prototiplemeye kadar birçok güncel başlığı konu alan atölyelerini takip edebilecekler.

8 Mayıs 2018 tarihinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek ve Nassim Nicholas Taleb, Jon Stephenson von Tetzchner, Tatyana Mamut ve Vlad Trifa gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak etkinlik hakkında bilgi almak ve katılım için Digitalagesummit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.