Digidays ’21 için geri sayım başladı

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen etkinlik 9-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

06.04.2021 - 11:37 | MediaCat

Digidays ’21 için geri sayım başladı

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin etkinliği Digidays, bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilmeye hazırlanıyor. 9-10 Nisan tarihlerinde online gerçekleşecek etkinlikte halkla ilişkiler, reklamcılık, sosyal sorumluluk, tüketicinin korunması, sürdürülebilirlik, iletişim teknolojileri, yapay zekâ, şöhret ve hayran ilişkilerini kapsayan konular 2 gün boyunca 12 farklı oturumda masaya yatırılacak.

İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra dışarıdan katılıma da açık olan etkinlikte önde gelen firmaların temsilcileri sektörel bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğin konuşmacıları arasında Hewlett Packard Enterprise Türkiye, Kazakistan & Kırgızistan Genel Müdürü Güngör Kaymak, McDonald’s Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Ece Demet Kuran, Erka Kurucusu ve CEO’su Serhat Kahraman, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Vodafone Vakfı Başkanı Dr. Hasan Süel, Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketi Kurucusu Dr. Halil İbrahim Zeytin, Godiva CEO’su Nurtaç Ziyal Afridi, Momentum Digital Media Technologies CEO’su Dr. Mehmet Kemal Özkan, The Zero Point Project Kurucusu Ulaş Bozan, VMLY&R Kreatif Grup Başkanı Efe Kaptanoğlu, VMware South Europe, Middle East & Africa Senior Alliance Manager Sercan Akdemir, Johnson & Johnson Tüketici Ürünleri Grubu Pazarlama Direktörü Alperen Özkan, Unite.ad Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Arman Acar, Oyuncu Çiğdem Batur gibi isimler yer alacak.

Digidays ’21 oturumları İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin YouTube kanalından takip edilebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.