DHL Freight’te yeni atama

DHL bünyesine 1998 yılında katılarak çeşitli pozisyonlarda görev alan ve 2 yıldır DHL Freight Türkiye Genel Müdürlüğü...

27.01.2009 - 14:28 | MediaCat

DHL Freight Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Selçuk Boztepe, DHL Freight’in Türkiye ve tüm Ortadoğu bölgesinden sorumlu bölge direktörlüğü görevine getirildi.

DHL bünyesine 1998 yılında katılarak çeşitli pozisyonlarda görev alan ve 2 yıldır DHL Freight Türkiye Genel Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Selçuk Boztepe, DHL Freight’ın Türkiye ve Ortadoğu Bölge Direktörlüğü’ne yükseldi. 1969 İstanbul doğumlu olan Selçuk Boztepe, Marmara Üniversitesi İngiliz Dili bölümünden mezun olup Maine Üniversitesi’nde “Executive MBA” programını tamamladı. 1998 yılında DHL Worldwide Express’de Satış Bölge Müdürü olarak çalışma hayatına atılan Selçuk Boztepe, DHL bünyesinde bugüne kadar Türkiye ve Avrupa’da iş geliştirme, satış yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında değişik pozisyonlarda yönetici olarak görev yaptı. Bölgesel satış-geliştirme programlarını başarı ile uygulayarak “şirket gelirinin artışına önemli bir katkı sağladığı” için 2000 yılında DHL Express’in Avrupa ve Gelişen Pazarlar (EMEA) bölgesinde “En İyi Satış Müdürü” seçilen Boztepe’nin satış ve yönetim alanında sayısız ödülleri de bulunuyor. Selçuk Boztepe evli ve bir çocuk sahibi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.