Bayraktar Holding’e yeni kurumsal iletişim müdürü

İş hayatına 1994 yılında Milliyet Dergi Grubu'nda başlayan ve Formsante Dergisi'nde Yazı İşleri Müdürü olarak...

27.01.2009 - 14:42 | MediaCat

Bayraktar Holding Kurumsal İletişim Müdürlüğüne Behice Funda atandı.

Lise öğrenimini 1993 yılında Galatasaray Lisesi’nde tamamlayan Behice Funda, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu.

İş hayatına 1994 yılında Milliyet Dergi Grubu’nda başlayan Behice Funda, 1994-1996 yılları arasında Formsante Dergisi’nde Yazı İşleri Müdürü, 1996-1998 yılları arasında Hürriyet Prestij Kitapları’nda Yayın Direktörü ve 1998-2000 yılları arasında Votre Beaute ile Biba dergilerinde Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı.

2000 yılında Hürriyet web sitesinin yeniden yapılandırılmasında Bölüm Yönetmeni olarak görev yapan Funda, aynı yıl Türkiye’nin ilk online evlilik sitesi Bohcha.com’u hayata geçirdi.

Behice Funda, 2001 yılında kurucu ortak olarak katıldığı İnfini İletişim Çözümleri’nde, Türkiye’nin önde gelen şirketlerine iletişim danışmanlığı yaptı, aynı zamanda kitap ve internet yayıncılığına devam etti.

Behice Funda, çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.