Design Week Turkey başlıyor

Etkinlik bu yıl 14-17 Kasım 2019'da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

31.10.2019 - 16:55 | MediaCat

Türkiye’de tasarım kültürünün oluşmasına ve Türk tasarımcıların dünyaya tanıtılmasına katkı sağlamak amacıyla Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Design Week Turkey bu yıl 14-17 Kasım 2019 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Tasarım ötesi” temasıyla gerçekleşecek etkinlik kapsamında, ayrıca, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Sürdürülebilirlik, Oyun Tasarımı, Tasarımda Rekabetin Kodları, Medical Tasarım, Çağdaş Mücevher Tasarımı başlıklı panellerin yer alacağı etkinlikte Sebastian Bergne, Daan Roosegaarde, Niels van Roij, Ben Evans ve Rossana Orlandi gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Bu yıl 34 panel ve konferans, 53 sergi ve atölye çalışmalarında 100’den fazla konuşmacı ve 150’in üzerinde tasarımcıyı ağırlamaya hazırlanan etkinlik hakkında detaylı bilgiye Designweekturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.