Dergide video reklamı artık mümkün

Önümüzdeki ay CBS televizyonu ile içecek üreticisi Pepsi tarafından 'Entertainment Weekly' dergisi içerisinde...

20.08.2009 - 14:50 | MediaCat

Önümüzdeki ay CBS televizyonu ile içecek üreticisi Pepsi tarafından ‘Entertainment Weekly’ dergisi içerisinde ortaklaşa gerçekleştirilecek video reklamları oldukça ses getirecek. Böylece video reklamları ilk defa bir magazin dergisinde yer bulacak.

Omnicom’un OMD birimi her iki müşterisini yeni bir teknoloji üzerinde reklam yapmaya teşvik etti. Video reklamları, CBS’nin yeni yayın akışı ve Pepsi’nin Pepsi Max ürünü için yapıldı.

CBS bir kağıt inceliğinde interaktif video tabakasını derginin ortasına yerleştirecek. Video gösterimleri derginin Eylül sayısında görülebilecek.

Gösterim yüzeyi bir cep telefonu reklam gösterimi büyüklüğünde olacak ve yeniden şarj edilebilir pillerle klipi tekrar tekrar seyretmek mümkün.

Okuyucular derginin reklam sayfasını açtıklarında, video gösterimini depolayan chip aktif hale gelecek. (teknoloji müzik çalan tebrik kartları ile büyük benzerlik gösteriyor)

Video reklamı 40 dakika boyunca CBS’nin yeni yayın akşı ve Pepsi’nin kısa klipini gösterecek.

Kaynak:www.adweek.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.