Denizlili sürücü kursundan Paul Walker ilanı

Kurs, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden oyuncuyu ilanlarına taşıdı.

06.12.2013 - 16:48 | Ali Kuru

Denizlili sürücü kursundan Paul Walker ilanı

‘Hızlı ve Öfkeli’ serisinin, hayatını geçtiğimiz günlerde karıştığı bir trafik kazasında yitiren yıldız oyuncusu Paul Walker, Denizli’de faaliyet gösteren bir sürücü kursunun reklam kampanyasına konu oldu. Kurs, hazırlattığı ‘Hızlı ve Ölü’ başlıklı ilanlarda Walker’ın spor bir araç önünde çekilmiş fotoğraflarını kullandı.

Doğan Haber Ajansı‘nın (DHA) haberinde sürücü kursunun sahibi Ender Yurdakul’un, Denizli’deki Gazi Bulvarı’nda işyerinin yanında kurdurduğu stantta Paul Walker için bin kişilik lokma dağıttına da yer veriliyor. DHA‘ya konuşan Yurdakul, “Hızlı ve Öfkeli filmlerinden tanıdığımız Paul Walker’ı trafik kazasında kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Lokma dağıtımını rahmetli olması nedeniyle yaptık. Asıl amacımız hız kurallarına uymak ve hızlı araç kullanmamaya dikkat çekmek istedik. Ben de rahmetliyi severdim ve onun büyük hayranıydım. Dünya çapında filmleri var. Aslında dünyaya nasıl araç kullanılmaması gerektiğini öğretmiştir. Döktürdüğümüz bu lokma ruhuna gider. Allah’tan rahmet diliyoruz. Umarım insanlar hız kuralarına uyar” dedi.

Kurs, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden oyuncuyu ilanlarına taşıdı.

Kaynak: DHA

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.