Deniz Barlas emekli oldu

Uzun yıllardır Manajans JWT'nin başkanlığını yürüten Deniz Barlas emekli oldu. Yeni ajans başkanı...

12.02.2009 - 10:17 | MediaCat

Yönetim Kurulu Başkanı Linda Acıman, Zeynep Başaran’ın yeni ajans başkanı olarak atandığını açıkladı.

Eli Acıman’ın 2001 yılında kendisini emekliye ayırmasıyla Manajans, Yönetim Kurulu Başkanı Linda Acıman, Ajans Başkanı Deniz Barlas, Stratejik Planlama’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Başaran ve Finans, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Meggy Güven Halfon tarafından yönetiliyordu.

Zeynep Başaran

Manajans/JWT’nin Ajans Başkanlığı ve Yaratıcı Direktörlük görevini 2000 yılından bu yana büyük başarıyla sürdüren Deniz Barlas, Mart ayından itibaren görevi ajansın başkan yardımcılarından Zeynep Başaran’a devretmeye hazırlanıyor.

Kariyerini 20 yıldır reklam dünyasında sürdürmüş olan Deniz Barlas, Manajans/ JWT’nin başarılarla dolu ödüllü birçok kampanyasının mimarlarından.

Manajans/JWT Yönetim Kurulu Başkanı Linda Acıman tarafından ajansın yeni başkanı olarak görevlendirilen Zeynep Başaran, 1999 yılından bu yana Manajans/ JWT’de çalışmakta ve 10 yıldır Stratejik Planlama’dan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcılığı ve Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmekteydi. Robert Kolej’in ardından Bryn Mawr College’da ekonomi ve edebiyat eğitimi alan ve University of Texas’ta reklamcılık üzerine yüksek lisans yapan Başaran, 1992‘den beri reklam sektöründe çalışıyor, evli ve iki çocuk annesi.

Manajans/JWT’de stratejik planlama direktörlüğünü Ceren Coşkun yürütecek. Yaratıcı bölüm Alper Canıgüz, Gürkan Çanakçı ve Haluk Erkmen liderliğinde çalışmalarını sürdürecek. Meggy Güven Halfon ise finans, insan kaynakları ve idari işlerden sorumlu başkan yardımcısı görevine devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.