Creditwest Ukrayna’nın genel müdürlüğüne atama

Enerji, finans, mücevherat, lojistik ve gayrimenkul sektörlerinde 3 kıtada yaptığı uluslararası...

12.02.2009 - 10:43 | MediaCat

Enerji, finans, mücevherat, lojistik ve gayrimenkul sektörlerinde 3 kıtada yaptığı uluslararası yatırımlarla bugün Türkiye’nin en önde gelen uluslar arası yatırımcılarından olan Altınbaş Holding’in iştiraki Creditwest Ukrayna’nın genel müdürlüğüne Adnan Anacalı atandı.

Adnan Anacalı profesyonel iş yaşamına Yapı Kredi Bankası’nda başladı. Anacalı Yapı Kredi Bankası’nda sırasıyla; 1986-1988 yılları arasında Yeşildirek Şubesi’nde, 1990-1991 yılları arasında Şişli Şubesi’nde, 1990-1991 yılları arasında İç Denetim, 1991-1993 yılları arasında Hazine bölümlerinde çalıştı. Adnan Analcı 1994 yılında Hazine bölümünden sorumlu yönetici olarak Yapı Kredi Moskova’ya transfer oldu.

1998 yılına kadar bu görevde çalışan Anacalı, 1998-2002 yılları arasında Yapı Kredi Moskova’da Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmış ve 2002 yılında Kurumsal Müşteri İlişkilerinden sorumlu Başkan yardımcısı olarak Alfa Bank Rusya’da iş yaşamını devam ettirdi.

2005 yılına kadar bu görevi yürüten Adnan Anacalı Creditwest Bank Ukrayna Genel Müdürlüğü’ne atanmadan önce son olarak Alfa Bank Ukrayna’da Finansal Kuruluşlar ve Yabancı Şirket Bankacılığı’ndan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevini yürütüyordu.

9 Şubat 2009 tarihi itibariyle Creditwest Bank Ukrayna Genel Müdürü olan Adnan Anacalı, İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversitede Bankacılık alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.