DeFacto’dan çalışma düzeni kararı

Şirket, hibrit çalışma düzenini kalıcı hâle getiriyor.

18.01.2022 - 15:28 | MediaCat

DeFacto, pandemi sürecinde benimsediği hibrit çalışma düzenini kalıcı hâle getirme kararı aldı. Genel merkez çalışanlarına uygulanan anketler sonucunda alınan kararla ilgili, artık işin nereden yapıldığından ziyade ne kadar katma değer yarattığına odaklanıldığının altı çizildi.

DeFacto CEO’su İhsan Ateş

DeFacto’nun yeni çalışma modelinin şirkette oluşturulan proje ekibinin çalışmaları ve ortak aklın bir sonucu olduğunu belirten DeFacto CEO’su İhsan Ateş, konuya dair, “Yaklaşık 15 bin kişilik, çok kültürlü geniş bir aileyiz. Aldığımız kararları büyük bir titizlik ve hassasiyetle uygulamaya geçiriyor, tüm süreçlere çalışanlarımızın aktif katılımını sağlıyoruz. Yeni modelimizi çalışanlarımızla yaptığımız anketler ve grup çalışmaları sonucunda belirledik. Bu süreçte çıkış noktamız elbette globalleşme stratejimiz oldu. Dünyanın dört bir yanına ürünlerini ulaştıran bir marka olarak artık çalışanlarımız da diledikleri yerde görevlerini yapabilecek. Yeni çalışma düzenimiz, ortak aklın ve çalışan mutluluğu odağımızın bir sonucu. Artık nitelikli yetenek istihdamı için sınırları ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinden ve yurtdışından işe alım yapabileceğiz. Aynı şekilde mevcut çalışanlarımız da diledikleri şehir ve ülkede yaşama özgürlüğüne sahip olacak” açıklamalarında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.