Dedeman Türkiye’ye atama

Dedeman Hotels & Resorts International’ın Operasyon Direktörü görevine Asaad Farag atandı.

22.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Dedeman Hotels & Resorts International’ın Operasyon Direktörü görevine 14 Haziran 2010 tarihi itibariyle Asaad Farag atandı. Farag, Dedeman Hotels & Resorts International’ın Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’daki 21 otelinin operasyonlarından sorumlu olacak.

Asaad M. Farag, Dedeman Hotels & Resorts International’ın Operasyon Direktörü olarak atanmadan önce St Petersburg’daki Corinthia Hotel’in Genel Müdürüydü. Farag, daha önce New York Time Square’deki Intercontinental Hotels Group’a bağlı 770 yatak kapasiteli IHG Otel’in yönetiminden sorumluydu. ABD vatandaşı olan Asaad M. Farag 2004-2007 yılları arasında Istanbul Conrad Hotel’in genel müdürlük görevini yürüttü. Farag ayrıca New York Wall Street’teki Carlson Hospitality’e bağlı Regent Hotel & Spa, Las Vegas’taki Turnberry Place ve California Las Vegas’taki St. Regis Hotel’de Genel Müdürlük yaptı.

Kariyerinin ilk dönemlerinde MGM Grand Las Vegas otelinde Başkan Yardımcılığı, Kaliforniya’daki Beverly Hills Oteli’nde ve New York Plaza Otel’de Yiyecek-İçecek Direktörlüğü görevlerini yürüten Farag, bunların yanı sıra New York Ritz Carlton ve Peninsula Hotel ile Orlando Walt Disney Dolphin’de çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.
Evli ve bir çocuk babası olan Asaad M. Farag, iyi derecede İngilizce ve Arapça biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.