David’de ayrılık rüzgârları

Burger King'in iddialı ajansı David'in kadrosu dağılıyor.

04.12.2017 - 15:54 | Tuğba Özögretmen

David'de ayrılık rüzgârları

Yolcuğuna bundan yedi yıl önce başlayan ve özellikle Burger King için yaptığı reklam kampanyalarıyla çıtayı hayli yükseğe koyan David’in üç kurucu ortağından ikisi ajanstan ayrılıyor. Aralarında bu yıl Brand Week Istanbul’a konuşmacı olarak katılan Anselmo Ramos‘un da yer aldığı bu ayrılığın diğer kahramanı da Gaston Bigio.

David'de ayrılık rüzgârları

Soldan sağa: Anselmo Ramos, Fernando Musa, Gaston Bigio

Yeni yılın ilk dönemlerinde ajanstan ayrılacak olan ikilinin –henüz adı açıklanmayan– yeni bir girişime hayat verecekleri biliniyor. Ramos konuyla ilgili olarak, “Gaston ve ben yeni bir bağımsız ajans kurmak üzere ayrılıyoruz. David’de gerçekleştirdiklerimiz, en vahşi hayallerimizin bile ötesindeydi. Burger King ve Heinz gibi müşterileri olan ve üç ülkede 105 çalışanı bulunan bir ajansa sahip olmak inanılmazdı. Cannes’da beş Grand Prix kazandık… Kimse bu denli başarılı olabileceğimizi hayal edemezdi” derken; yeni ajansın Mart 2018’de Miami, Buenos Aires ve ardından Sap Paulo’da kapılarını açacağı duyuruldu.

İkilinin ayrılığının ardından ajansın diğer ortağı olan Fernando Musa, David’in yeni başkanı olacak.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.