Darüşşafaka gençlere sesleniyor: Oyunda Kal

Kampanya, McCann İstanbul imzası taşıyor.

06.05.2014 - 15:14 | MediaCat

Darüşşafaka Doğuş Basketbol, gençlere yeni bir sosyal sorumluluk projesiyle sesleniyor. Kulübün 100. kuruluş yıldönümüne özel hazırlanan “Oyunda Kal” projesinin reklam ajansı ise McCann İstanbul.

Projenin tanıtımı için hazırlanan animasyon reklam filmi Dirty Cheap Creative imzası taşırken, Manga Grubu lansmana özel Darüşşafaka Doğuş Basketbol için Vazgeçmek Yok adında bir takım marşı besteledi.

Proje, 21 Nisan’da yapılan lansman toplantısıyla tanıtılırken, Tülin Şahin, Manga Grubu, Geveze ve Burcu Esmersoy gibi isimler de Oyunda Kal’a destek için Ayhan Şahenk Spor Salonu’ndaydı.

Oyunda Kal platformunun sözcülüğünü Türkiye’nin başarılı basketbolcularından İbrahim Kutluay üstleniyor. Ayrıca projeye Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı oyuncuları, Baş Antrenör Orhun Ene, takım kaptanı Gökhan Sunter ve teknik heyetin yanı sıra basketbol geçmişi olan ünlü sanatçılar ve televizyoncular da destek veriyor. Proje kapsamında ilerleyen günlerde Anadolu illeri ziyaret edilecek ve gençler oyuna davet edilecek.

Projenin sözcülüğünü üstlenen İbrahim Kutluay, ‘Oyunda Kal’ platformunun manifestosunu şu sözlerle açıkladı: “Çocuklar oyunla büyür. Büyüdükçe oyundan sıkılırlar. Hele ki çevrelerinde onları oyundan çıkarmak isteyenler varsa, oyundan soğurlar. Oyun aslında bitmez, senin kendini bulacağın bir oyun mutlaka vardır. Sen yeter ki oyunda kal ve vazgeçme. Hayatta kazanmak da var kaybetmek de, ama vazgeçmek yok!”

[vimeo]http://vimeo.com/92594173[/vimeo]

Künye:
Reklamveren: Darüşşafaka Doğuş Basketbol
Reklam Ajansı: McCann İstanbul
CCO: Uğur Çakır
Kreatif Direktör: Cihan Kavaklıpınar
Kreatif Ekip: Atakan Demiral, Neslihan Soydaş, Aslı Topçu
Müşteri İlişkileri Ekibi: Özlem Milor İslam, Elif Kır
Ajans Prodüktörü: Zeynep Doğu
Prodüksiyon Şirketi: Dirty Cheap Creative
Yönetmen: Mehmet Kızılay
Yapımcı: Ömer Abra
3D Animasyon: Şenol Kılıç
Tasarım Animasyon: Emre Önol
Karakter Tasarım: Mustafa Gündem
Karakter Modelleme: Mustafa Abacı
2D Animasyon ve VFX: Jason Keyser
Müzik ve Ses Tasarımı: Cypheraudio

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.