Damak tadından ödün veremeyenlere

Just Egg'den ürününün tabakta da damakta da orijinalinden farksız olduğunu gösteren kampanya.

07.12.2021 - 15:53 | Simge Şenses

İnsanların beslenme alışkanlıklarını değiştirmek zordur. İleri yaştakileri buna ikna etmek ise daha da zor. Bitki bazlı yumurta markası Just Egg, çevresindekilerin, özellikle de Baby Boomer Kuşağı’na mensup yakınlarının beslenme alışkanlıklarını kahvaltıdan başlayarak değiştirmek isteyenlere basit bir çözüm sunuyor: tabaklarındakileri onlara söylemeden değiştirmek.

Lezzetinin orijinal yumurtadan ayırt edilmesinin mümkün olmadığını savunan marka, bunu farkında olmadan Just Egg’le kahvaltı eden yaşlı bir kadının yumurtasından aldığı keyfi ekrana getirerek gösteriyor. Aktör ve komedyen J.B. Smoove’un anlatımıyla izleyiciyle buluşan “Grandma” (Büyükanne) adlı reklam filmi, markanın “Really Good Eggs” (Çok İyi Yumurtalar) kampanyasının devamı niteliği taşıyor.

Mythology imzalı kampanya sosyal medyada da yankı buluyor. Oyuncu Arielle Vandenberg, Instagram hesabından paylaştığı, nişanlısını kahvaltıda Just Eggs ile kandırdığında neler olabileceğini konu alan eğlenceli bir videoyla takipçilerini sürpriz kutular kazanma şansı elde etmek üzere markanın hesabını takip etmeye davet ediyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arielle Vandenberg (@arielle)

KÜNYE

  • Reklamveren: Just Egg
  • Reklam Ajansı: Mythology
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.