MediaCat

Dagi’nin yeni reklam yüzü Birce Akalay

Dagi, 2022-23 sonbahar-kış koleksiyonunu Birce Akalay ile tanıtıyor.

Dagi’nin yeni reklam yüzü Birce Akalay

Dagi, yeni dönem reklam yüzü olarak Birce Akalay’la anlaştı. Marka, Akalay’ın 2022-23 sonbahar-kış koleksiyonundan parçalarla kamera karşısına geçtiği yeni reklam filmiyle rahatlıkla şıklığın bir arada olabileceğini göstermeyi hedefliyor.

Filmde pijamadan ev giyimine, spor kıyafetlerinden iç giyime uzanan koleksiyondaki parçaları küçük dokunuşlarla her ortama uygun hâle getiren Birce Akalay, Dagi’yle işbirliğini, “Her an her yerde kendim olmak, rahat hissetmek ve bunu yaparken de elbette şık görünmek istiyorum. Dagi bu anlamda bana iyi hissettiren bir marka. Birlikte, günün her saati şık olunabileceğini, içimizden geldiği gibi yaşamanın güzelliğini anlatıyoruz” sözleriyle anlattı.

Dagi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Roda Palaoğlu ise şunları söyledi: “Dagi ‘içinden geldiği gibi’ giyinmek isteyenlere hem rahatlık hem şıklık vadediyor. Günün her saati rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen, trendlerden vazgeçmeyenler için hazırladığımız koleksiyonu tanıtacağımız reklam fikri ortaya çıktığında hepimizin aklına tereddütsüz Birce’nin adı geldi. Birce’nin kendine has tarzı Dagi’ye çok yakıştı.”

McCANN Istanbul imzalı filmin prodüksiyonunu Kala Film, yönetmenliğini Deniz Özgün üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.