MediaCat

D&AD Ödülleri 2020 programı belli oldu

D&AD bu yılki önemli tarihleri açıkladı.

D&AD Ödülleri 2020 programı belli oldu

Daha önce bu yılki festivali coronavirus salgını nedeniyle iptal ettiğini, ödüllerin ise dijital ortamda dağıtılacağını açıklayan D&AD, ödül organizasyonuna dair yeni bilgiler paylaştı.

Jüri değerlendirmelerinin Book Design, Graphic Design, Magazine & Newspaper Design ve Packaging Design kategorileri hariç sanal ortamda gerçekleştirileceği D&AD Ödülleri’nde kazananlar, Studio Dumbar tarafından hazırlanacak sosyal medya kampanyasıyla kutlanacak; aynı zamanda online oturumlar, jüri üyeleriyle soru-cevap ve röportajlar, ödül kazanan isimlerle Behind the Work oturumları gerçekleştirilecek.

Organizasyonda kısa liste ve ödüller D&AD internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Impact ve Film Craft kısa listeleri 21 Mayıs; Side Hustle, Next ve Craft kısa listeleri 28 Mayıs; Advertising, Culture ve Design kısa listeleri 4 Haziran; Book Design, Graphic Design, Magazine & Newspaper Design ve Packaging Design kısa listeleri 8 Haziran tarihlerinde açıklanacak.

Impact kategorisinin kazananları 2 Haziran; Side Hustle, Next ve Craft kazananları 9 Haziran; Advertising, Culture ve Design kazananları 16 Haziran; Book Design, Graphic Design, Magazine & Newspaper Design ve Packaging Design kazananları 13 Haziran; Black Pencil ve Collaborative Pencil kazananları ise 16 Haziran’da duyurulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.