MediaCat

Da Vinci etkili reklamlar

Brandroom’un 2012 İlkbahar /Yaz Kampanyası, 15-16. yy’ın büyük ustaları Michelangelo, Da Vinci ve Remrandt gibi değerli sanatçıların tüm zamanlara damga vuran etkileyici eserleri ve bıraktıkları derin izler üzerine hazırlanmış bir çalışma.

Da Vinci etkili reklamlar

Brandroom’un 2012 İlkbahar /Yaz Kampanyası, 15-16. yy’ın büyük ustaları Michelangelo, Da Vinci ve Remrandt gibi değerli sanatçıların tüm zamanlara damga vuran etkileyici eserleri ve bıraktıkları derin izler üzerine hazırlanmış bir çalışma oldu.

Bu yıl tüm dünyanın da gündeminde olan Da Vinci sanat yılı kutlamaları, yüzyılın en büyük Da Vinci sergisi ve Remrandt – çağdaşları sergileriyle gerçekleştiriliyor. Brandroom’un reklamlarında oluşturduğu imaja göre kadınlar bu yıl, Michelangelo’daki meleksi, Da Vinci’deki güçlü, Remrandt’taki dramatik kadın olabilecek. Erkeklerde ise güçlü ve maskülen bir stil bulabilecekler.

Kampanya çekimleri bir hafta boyunca Londra’da gerçekleşti. 35 kişilik bir ekip ile Sun Studios’ta fotoğrafçı Tim Bretday tarafından karelendi. Styling Demsa Lüks Markaları Kreatif Direktörü Ceyda Balaban tarafından gerçekleştirildi.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.