MediaCat

Creobic 19

Bu görselin reklam sloganı ne olurdu?

Creobic 19

Reklam sloganları türettiğimiz bu başlıkta 19′uncu oyuna geldik. Hatırlamak ya da nasıl oynandığını anlamak için eski oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Tamamen mesleki tatmine dayalı olan bu reklamcılık oyununda yapmanız gereken, yukarıda yer alan görsel için fikir geliştirip, “gerçek bir marka” için bulduğunuz sloganı haberin altındaki yorum kısmına ya da sosyal medya hesaplarımızdaki ilgili paylaşımın altına yazmak. (Sloganın içinde ya da not olarak gerçek ya da hayali bir marka ismi belirtilmesi mecburidir.)

En yaratıcı sloganın sahibi bir adet MediaCat kitabı kazanacak. Bu haftanın hediye kitabı İş Dünyasının En’leri.

Not: Haftanın Creobic görseli perşembe sabahları yayınlanır, kazanan slogan ise cuma günleri açıklanır. Hazırsanız başlayalım!

Creobic 19 sona erdi. Katılımcılara teşekkür ederiz. Kazanan slogan: “10 parmağınızda 10 marifet!” – Adobe Photoshop

İş Dünyasının En’leri: Modern İş Fikirlerinin Ustalarından

Daha önce Pazarlamanın En’leri kitabını yayınladığımız Kevin Duncan, bu kez iş dünyasından en iyi 40 kitabı incelediği İş Dünyasının En’leri’yle buluşuyor okurla.

Aklın Yeni Sınırları, Outliers (Çizginin Dışındakiler) ve Mor İnek gibi dilimize kazandırılmış hit kitapların yanı sıra henüz Türkçede yayınlanmamış pek çok uluslararası çoksatarın incelendiği İş Dünyasının En’leri’nde 21. yüzyılın çığır açan, ses getirmiş, işe ve yaşama bakışta kökten değişimler yaratmış iş fikirleri bir arada sunuluyor.

Kitapların strateji, liderlik, klasikler, yaratıcılık ve organizasyon başlıklarında incelendiği İş Dünyasının En’leri, “Yeni Bir İş Manifestosu” ve “Bir Dakikalık Özetler” bölümleriyle de her kitaba tek tek zaman ayıramayanlar için işlevli ve pratik bir okuma sağlıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.