MediaCat

Çözüm güvenlik özelliklerinde olmadığında

Hyundai’den iklim krizine dair etkileyici ve samimi bir mesaj.

Gerçekleştirdiği yatırımlarla 2045 yılına kadar karbon nötr olmayı hedefleyen Hyundai, Jung von Matt NECKAR imzalı kampanyasına güvenlik özelliklerinin çaresiz kaldığı anları taşıyor.

Doğal afetlerden etkilenen araçların yayınlardan alınan gerçek fotoğraflarının kullanıldığı ilanlarda Hyundai araçların güvenlik özellikleri de yer alıyor ancak hiçbir güvenlik özelliğinin iklim krizinden korunma konusunda işe yaramayacağı hatırlatılıyor.

Ajansın genel müdürü Andreas Brunsch, “Kampanyanın övgüyü hak eden esas boyutu Hyundai’nin açık sözlülüğü. Kendileri dahil sektördeki inovasyonlar etkileyici olsa da iklim krizi gibi daha büyük bir sorunla kıyaslandığında bunların sönük kaldığını samimiyetle kabul ediyor” diyor.

Last Safety Feature kampanyası, aralarında Almanya, Avustralya, Hindistan, Kanada, Singapur ve Tayland’ın da bulunduğu birçok pazarda, sosyal medya, basın ve açıkhavada yürütülüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.