MediaCat

COVID-19 günlerinde yaratıcı çözümler

Facebook Kreatif Stratejisti Görkem Yeğin Mert, Facebook platformlarının efektif kullanımını anlatmak üzere Creative Society üyeleriyle buluştu.

COVID-19 günlerinde yaratıcı çözümler

Her birimizin hayatını derinden etkileyen pandemi süreci, markaların, hedef kitlelerine ulaşma konusunda faydalandıkları yöntemlerde bir dizi değişikliğe yol açmış durumda. Pandemi öncesinde belirginleşen; dikkat sürelerindeki azalma, tüketilen içeriklerin daha kompakt hale gelmesi ve hızın önem kazanması gibi etkenlere bir de salgının hemen her alandaki dönüştürücü etkisi eklenince, markaların bu yeni dönemde hedef kitleleriyle iletişim kurabilmek adına yenilikçi adımlar atmaları ve sosyal medya platformlarının sunduğu türlü olanaklardan faydalanmaları da bir bakıma zorunlu oldu.

Facebook Kreatif Stratejisti Görkem Yeğin Mert, pandemiyle birlikte değişimi hız kazanan içerik tüketim alışkanlıklarını ve marka iletişim stratejilerini değerlendirmek üzere bugün Creative Society üyeleriyle Zoom’da bir araya geldi. Facebook Türkiye Agency Partner Serkan Tavşanoğlu’nun da katıldığı özel toplantıda Yeğin Mert, katılımcılara markaların Facebook, Instagram, Facebook Live, WhatsApp ve Messenger gibi Facebook platformlarında hangi araçları nasıl ve en efektif şekilde kullanabileceklerine dair bilgiler sundu.

Özellikle pandemi sürecinde Facebook platformları üzerinden gerçekleştirilen başarılı kampanyalardan örnekler eşliğinde gerçekleştirilen sunumda dönemin parlayan yıldızı canlı yayınların Facebook ve Instagram’da etkili bir şekilde nasıl gerçekleştirilebileceği, canlı yayınlarda izlenebilecek alternatif yollar, etkileşimi artıracak yöntemler; Instagram Hikâyeler, WhatsApp ve Messenger’ın efektif kullanımı, prodüksiyonun değişen yapısı gibi pek çok konu Türkiye’de tüketici davranışlarına dair önemli içgörüler sunan verilerle birlikte ele alındı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.