Cornetto sevgililer günü uygulaması

Cornetto ajansı Mindshare’in gerçekleştirdiği “Gençler ve Aşk" araştırmadan yola çıkarak www.nereyebaksamsen.com adresinde gençlerin aşkını itiraf etmeleri için bir Sevgililer Günü uygulaması hazırladı.

10.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Reklamlarını gençlik ve aşk temalarının üzerine kuran Cornetto’nun ajansı Mindshare’in gerçekleştirdiği “Gençler ve Aşk Araştırması”na göre gençlerin %67’si ilan-ı aşk konusunda cesur olduklarını söylerken, hayallerindeki ilan-ı aşk yöntemleri gençlerin bu konuda dikkat çekici, sıra dışı ve yaratıcı olmak istediklerini ortaya koyuyor.
 

Araştırmaya göre, gençlerin yüzde 67’sinin aşklarını söyleme konusunda oldukça cesaretli olduğu ortaya çıktı. Türkiye çapında 14-19 yaş arası gençlerle gerçekleştirilen araştırmada, gençlerin aşklarını ifade etmek için romantik, sansasyonel tekliflere ve ilan-ı aşklara imza atmayı istedikleri belirlendi. Araştırmaya katılan gençlerin %49’u çevrelerinde yaratıcı bir ilan-ı aşka rastlamadıklarını ya da hatırlamadıklarını belirtiyorlar.

Yapılan araştırmada ilginç ilan-ı aşk yolları arasında stadyumda, canlı TV yayınında, uçaktan pankart açarak, billboard’lara reklam vererek, film çekerek, pankart açarak, kalabalık içinde bağırarak, megafonla seslenerek, balonla uçurulan yazılarla, binlerce cep telefonunun aynı anda aşk şarkısı çalması gibi ilan-ı aşk yöntemleri bulunuyor.

Cornetto da araştırmadan yola çıkarak www.nereyebaksamsen.com adresinde gençlerin aşkını itiraf etmeleri için bir Sevgililer Günü uygulaması hazırladı. İnternet adresine girenler, Sevgililer Günü’ne özel kişiselleştirilmiş bir mini klip hazırlıyor. Gençler, sevgilisinin fotoğrafını ve ismini klibe entegre ederek, şehrin çeşitli yerlerindeki billboard ve afişlere sevgilisinin fotoğrafını yerleştiriyor. Projeye özel bestelenen bir şarkının eşliğinde, kullanıcı klip boyunca gittiği her mekanda ve baktığı her yerde sevgilisini görüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.