Converse yeryüzünün en konforsuz otelini sunar

Marka yeni koleksiyonunun tanıtımı için konforu kurban ediyor.

13.02.2018 - 15:00 | Sencer Uçar

Converse yeryüzünün en konforsuz otelini sunar

Seyahate çıkmaya karar verdiğimiz zaman çoğumuz ilk iş olarak, ziyaret edeceğimiz bölgedeki konaklama imkânlarını araştırır ve konfor meselesini ciddiye alan bir konaklama yeri seçeriz. Farklı tercihler elbette olabilir fakat çoğu insanın mantığının bu şekilde işlediğini iddia etmemiz hiç de yanlış olmaz.

Yeni One Star koleksiyonunu tüketiciyle yakın gelecekte buluşturacak olan Converse ise konaklama konusunda konfor gibi bir etkeni hesaba katmayı asla düşünmüyor. Markanın Londra’daki Shoreditch semtinde 16 Şubat’ta açacağı “The Converse One Star Hotel” adlı otelinde konforun k’si bile yok. Beş kattan ve ayakkabı kutusu kadar odalardan oluşan bu otelde ziyaretçileri tavırlı görevliler, müzikle yoğrulmuş bol gürültü, sıfır uyku, dünyanın dört bir yanından gelen kreatörlerle sohbetler ve workshop’lar bekliyor. Odaların küratörlüğünü ise A$AP Nast, Yung Lean, MadeMe ve Princess Nokia gibi müzisyenler üstleniyor.

Sadece bir hafta sonu hizmet verecek oteli ziyaret etmek için rezervasyona gerek olmadığını da ekleyelim.

Kaynak: Complex.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.