MediaCat

Continental’de üst düzey atama

Continental Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi Yenileme Lastikleri Grubu Strateji, Analitik ve Pazarlama Başkanı olarak görev yapacak isim belli oldu.

Continental’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi yenileme lastikleri grubu strateji, analitik ve pazarlama başkanlığı görevine Egemen Atış atandı. Yeni görevine 1 Temmuz itibarıyla başlayan Atış’ın sorumlulukları arasında ürün yönetimi, pazarlama iletişimi, halkla ilişkiler, e-ticaret, iş analitiği, fiyatlandırma, strateji ve iş geliştirme yer alacak.

Altı yıl boyunca Continental Lastikleri Türkiye Satış ve Ticari Operasyonlar Müdürü olarak çalışan Egemen Atıl, son olarak Continental Güney Kore’de görev yapmaktaydı. Continental EMEA Bölgesi Yenileme Lastikleri Başkanı Ferdinand Hoyos, Atış’ın atamasını, “Egemen Atış, bulunduğu farklı görevlerde değerli bir uluslararası deneyim kazandı ve lastik sektörü hakkında kapsamlı bilgi sahibi oldu. Küresel pazarları derinlemesine anlaması, stratejilerimizi Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerimizin ihtiyaçlarına paralel olarak geliştirmemize, ayrıca EMEA Bölgesindeki konumumuzu sağlamlaştırarak daha da güçlendirmemize katkıda bulunacak“ sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.