MediaCat

Kişisel bakım sektörüne yeni marka: PastelLab

Kozmetik markası Pastel, yeni markası PastelLab ile kişisel bakım sektörüne adım attı.

Güzellik ve kişisel bakım rutinlerinin önemi artarken, sektör de tüketici eğilimleri doğrultusunda büyümeye devam ediyor. Pastel’in paylaştığı verilere göre, bunun temelinde tüketicilerin yüzde 42’sinin güzellik ve kişisel bakım ürünleri pazarında yaklaşık yüzde 50’lik paya sahip olan cilt bakımı alanındaki yeni markaları denemek istemeleri yatıyor. Bu doğrultuda hareketlenen kişisel bakım pazarına yeni markası PastelLab ile katılan Pastel, kullanıcılarını hem güzel hem sağlıklı bir cilde kavuşturacak ürünleri tek koleksiyonda buluşturmayı hedefliyor.

Pastel CMO’su Jenia Pinto, PastelLab’i şu sözlerle anlatıyor: “Türkiye’nin köklü kozmetik markası Pastel’in bünyesindeki yeni kişisel bakım markamız PastelLab ile güzellik algısını bilimsel bir yaklaşımla yeniden tanımlamaya odaklanıyoruz. Tüketicilerin onarıcı ve koruyucu cilt bakım rutininde özel bir yer edinmeyi amaçlıyoruz. Koleksiyonumuzdaki cilt, dudak ve tırnak bakımına yönelik ürünlerle cildin canlandırılmasına, arındırılmasına ve çevresel etkilerden korunmasına destek oluyoruz.”

PastelLab ürünleri, kişisel bakım meraklılarıyla yalnızca Watsons mağazalarında buluşacak. Watsons Türkiye Ticaret ve Pazarlama Direktörü Cem Demiröz bu işbirliğini şöyle değerlendiriyor: “Watsons Türkiye olarak müşterilerimize 62 ilde 400’e yakın mağazamızla, watsons.com.tr ve Watsons mobil uygulamamızla 7/24 online + offline hizmet veriyoruz. Dolayısıyla bu büyük ekosistemin içinde 7 ana kategori, 34 alt kategori olmak üzere 180 ürün grubunda faaliyet göstererek çok büyük bir kitleye ulaşıyoruz. Pastel’in bünyesindeki yeni kişisel bakım markası PastelLab’in ise sadece Watsons’ta satılmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimizin de PastelLab’i güzellik ve kişisel bakım rutinlerine ekleyeceğinden hiç şüphemiz yok.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.