Çocukların satın alma kararlarına etkileri tartışıldı

Ebeveynlerin satın alma kararlarında çocukların etkileri 'Dijital Devrime Yön Verenler Kidsfluence 2012' tartışıldı

29.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Tipeez.com’un düzenlediği ve ‘çocuklara yönelik pazarlama’ konferansı olan Online Kids Marketing konferansının ikincisi 24 Şubat’ta yapıldı. Kidsfluence – Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri konulu konferansta ulusal ve uluslararası profesyoneller bir araya geldi.

Konferansta Lego Systems Dijital Strateji Müdürü Brent Hill “Z Kuşağı ve Ebeveynleri Arasındaki Dijital Uçurumu Aşmak”, İngiltere’nin ödüllü işlere imza atan online oyun geliştiricisi 4T2 Web Agency Genel Müdürü John White, online oyunlarla çocuklara yönelik marka iletişim stratejileri konusundaki global deneyimlerini konferans dinleyicilerine aktardı. Ipsos KMG’nin gerçekleştirdiği “Türkiye’de Çocukların Medya Tüketim Alışkanlıkları ve Yaşam Tarzları’ araştırma sonuçları da ilk kez konferansta açıklandı.

İngiltere’nin en önemli oyun geliştirme platformlarından 4T2 Web Agency’nin Genel Müdürü John White da Online Kids Marketing’de deneyimlerini paylaştı. Uzmanlık alanı çocukların online güvenliği, kullanıcı dostu web uygulamaları, dijital stratejiler ve sistem mimarlığı olan John White eğitsel ve ilham verici olduğu kadar eğlenceli oyunlar geliştirmenin önemini aktardı.

Panel kısmında “Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri”nin tartışıldığı konferansın sonunda ise Tipeez.com Genel Müdürü Haymi Behar, dijital neslin nabzını tutan “Tipeezciler seçiyor: Yılın Yıldızları” anket sonuçlarını açıkladı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.