MediaCat

Çocukların dünyasına gerçekçi bir bakış

Norveçli süt markasından hareketli bir reklam filmi.

Çocukların dünyasına gerçekçi bir bakış

Çocukluk dönemi dizler yara olmadan ya da kafaları bir yerlere çarpmadan geçirmek pek mümkün değil. Boşuna dememişler, “Çocuk düşe kalka büyür” diye. Ne var ki çocukların bu hallerine reklam filmlerinde gerçekte olduğu kadar yer verildiğini söylemek de güç.

Norveçli süt markası Tine Milk ise çocukların hayatına daha gerçekçi bir perspektiften yaklaşmayı seçiyor. Martin Werner’in yönettiği ve Try imzası taşıyan reklam filminde, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, birbirlerine yastıkla girişen, evin merdivenlerinden kayarak inmeye çalışan, suratlarına top fırlatıp dizlerini yara içerisinde bırakan hatta masaları parçalayan çocuklarla karşılaşıyoruz. Annie müzikalinin “It’s a Hard Knock Life” şarkısı eşliğinde ilerleyen eğlenceli filmin sonunda ise markanın mesajı karşılıyor bizleri: “Hareketli bedenlere doğru yakıt lazım.”

Filmdeki çocukların canları fazlasıyla yanıyor gibi görünse de çekimler sırasında hiçbirinin zarar görmediğini de ekleyelim. Merak edenler kamera arkası görüntülere göz atabilir:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.