MediaCat

Çocukları silahtan koruma yöntemi olarak evlat edinme

Change the Ref, ABD’li çocukları silahlardan korumak için diğer ülkelerden onları evlat edinmelerini istiyor.

Ülkesindeki çocukların can güvenliğinden şüphe duyan bir sivil toplum kuruluşunun diğer ülkelerin kapısını çalıp, onları evlat edinmelerini talep ettiğini düşünün. Bu talep ilk etapta kulağa fazla provokatif gelse de çocukların hayatını tehdit eden bir soruna dair vurdumduymazlığı sarsma niyetinde olabilir.

Çocuk ölümlerinin bir numaralı nedeninin silahlar olduğu ABD’de toplumun silahlı şiddet karşısındaki tutumunu değiştirme misyonuyla faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu Change the Ref, ses getiren kampanyalarına bir yenisini evlat edinme çağrısıyla ekliyor. Ajans Stream and Tough Guy işbirliğiyle Paris, Lizbon, Madrid, Toronto, Vancouver ve Londra’da yürütülen kampanya, diğer ülkelerden insanları ABD’li çocukların hayatını onları evlat edinerek kurtarmaya davet ediyor.

ABD’de politikacıları utandırmayı ve çocukların hayatını kurtarmak için gerekli adımları atmalarını sağlamayı hedefleyen kampanya ABD’de dijital, sosyal medya ve açıkhavada yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.