MediaCat

Coca-Cola’dan yeni marka felsefesi

Marka felsefesini yenileyen Coca-Cola’nın yeni global kampanyası yayında.

Coca-Cola’dan yeni marka felsefesi

Coca-Cola, tüm dünyaya kutlamaya değer “Gerçek Mucize”nin kişilerin kendi içinde olduğunu hatırlattığı, yeni global marka felsefesi ve platformunu tanıttı. Markanın dünyanın her yerinde insanları günlük yaşamlarında bir araya getirme ve mutluluğa kucak açmalarını sağlama vaadini, bugün yaşadığımız dünyayla uyumlu şekilde yenileyen platform, beklenmedik durumlar karşısında bir araya geldiğimizde mucizelerin gerçekleşebileceğini vurguluyor.

İçecek devinin 2016 yılından beri hayata geçirdiği ilk global marka platformu olan Gerçek Mucize, Coca-Cola’nın yenilenen görsel kimliğinin yanı sıra markanın tüm pazarlama çalışmalarında yer alacak Coca-Cola logosunu da yeni bir bakış açısıyla hayata geçiriyor. Coca-Cola’nın ikonik logosunu sarılmaya uyarlayan ve tüm ürünlerin üzerinde kullanılacak olan yeni görseller, Coca-Cola’ya tüm iletişimlerinde mucizevi anları kucaklayıp çerçeveleyecek bir görsel imza sağlamayı amaçlıyor.

Yeni global marka platformu, insanları birleştiren mucizevi anların, ayıranlardan daha büyük olduğu inancını vurgulayan “Birbirimize Bir Coca-Cola Kadar Yakınız” adlı kampanyayla başlıyor.

Coca-Cola Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Manolo Arroyo kampanyayı, “Gerçek Mucize felsefesinin temelinde, ikilemlerin dünyayı daha ilginç bir yer haline getirebileceği inancı yatıyor. Olağanüstü insanların, beklenmeyen fırsatların ve muhteşem anların bulunduğu bir dünya… Gerçek Mucize salt bir reklam sloganı veya tek seferlik bir kampanyadan ibaret değil. Coca-Cola genelindeki pazarlama ve iletişim çalışmalarına yön verecek bir marka felsefesi ve inanç” sözleriyle anlatıyor.

Kreatif ajans BETC Londra imzalı filmin yönetmenliğini Daniel Wolfe, CGI süreçlerini ise Mathematic üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.