Coca-Cola Türkiye’de görev değişikliği

Markada üç farklı üst düzey atama gerçekleşti.

28.05.2013 - 15:48 | MediaCat

Coca-Cola iletişim ajansını değiştirdi

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Direktörü Beyza Ergen, Coca-Cola’nın Amerika kıtası dışındaki tüm ülkeleri kapsayan uluslararası faaliyetlerinin yürütüldüğü Coca-Cola International‘a stratejik planlama direktörü oldu. Coca-Cola Türkiye’de ise, gazlı içecekler genel müdürlüğüne Sedef Salıngan Şahin, gazsız içecekler genel müdürlüğüne ise Can Arcasoy atandı.

Beyza Ergen, Coca-Cola

Coca-Cola International stratejik planlama direktörü olarak İstanbul ofisinden görevine devam edecek olan Beyza Ergen, şirketin 2020 hedefleri doğrultusunda belirlenen öncelikli pazarlara odaklanacak. Yeni görevinde şirketin 2020 hedefleri paralelinde Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta, Burn, Sprite, Gladyatör, Schweppes ve Sensun‘dan oluşan gazlı içecekler kategorisine odaklanacak olan Sedef Salıngan Şahin ise Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Başkanı Galya Frayman Molinas’a bağlı çalışmaya devam edecek.

Sedef Salıngan Şahin, Coca-Cola

Gazsız içecekler genel müdürü olarak atanan Can Arcasoy da, yeni görevinde, sorumlu olduğu Cappy, Fuse Tea, Damla Su, Damla Minera ve Powerade ürün grubunun inovasyon stratejilerinin oluşturulması ve pazarlama yönetimini yürütecek.

Can Arcasoy, Coca-Cola

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.