Coca-Cola rüyalarınızdaki tadın peşinde

Marka, yeni lezzetleri test ettiği Creations serisinin bu yılki son üyesi Dreamworld'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

12.08.2022 - 11:19 | Simge Şenses

Coca-Cola, klasik lezzetini deneysel dokunuşlarla harmanladığı Creations serisinin yeni üyesi Dreamworld’ü tanıttı. Lansmanında tercih ettiği renkli görsel dünyayla doğrudan Z Kuşağı’nı hedef aldığı aşikâr olan marka, yeni ürününün tadının rüyadan farksız olduğu iddiasında.

Creations’ın bu yılki dördüncü ve son ürünü olan Dreamworld’ün lezzetini, “Bir Dali tablosunun tadını, bir ay süren bir meditasyon inzivasının deneyimiyle birleştirmişsiniz gibi… Coca-Cola’nın kusursuz tadına insan hayal gücünün sınırsız yaratıcılığını çağrıştıran şakacı, canlı lezzet notaları ekledik” sözleriyle betimleyen marka, sınırlı sayıda ürettiği Dreamworld’ü 15 Ağustos itibarıyla ilk olarak ABD ve Kanada’da piyasaya sürecek.

Coca-Cola Kuzey Amerika İşletme Birimi’nin yaratıcılık ve alışveriş programı direktörü Alessandra Cascino ürüne dair, “Coca-Cola Dreamworld, bir rüyanın tadının nasıl olduğunu keşfe çıkarak, Z Kuşağı’nın zihnin sonsuz potansiyeline olan tutkusundan faydalanıyor” yorumlarında bulundu ve ekledi: “Kendisinden önce gelen Creations ürünleri gibi, Dreamworld de tüketiciler arasındaki tartışmaları kışkırtacak… ki bunu memnuniyetle karşılıyoruz.”

Coca-Cola, Creations serisi için bu yılın başlarında Starlight, Zero Sugar Byte ve DJ Marshmello işbirliğinde oluşturduğu  Marshmello’s olmak üzere üç yeni lezzeti daha tüketicilerinin beğenisine sunmuştu. Şirket, önümüzdeki yıl da Creations serisini yeni lezzetlerle genişletmeyi hedefliyor.

Kaynak: The Drum, Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.