MediaCat

Coca-Cola gelecek planlarınızı reklam panolarına taşıyor

#BundanSonraBen kampanyasında beş kişinin mesajı markanın reklam panolarında yer alacak.

Coca-Cola gelecek planlarınızı reklam panolarına taşıyor

Bireylerden kurumlara, çoğumuzu mevcut koşulları hem makro hem de mikro düzeyde sorgulamaya yönelten pandemi döneminin etkileri hafiflerken, Coca-Cola Türkiye de odağına gelecek planlarını alıyor.

Mart ayının son günlerinde aldığı kararla Türkiye’deki reklam faaliyetlerine ara verdiğini duyuran ve alışkın olduğumuzdan daha sessiz bir dönem geçiren Coca-Cola, geçmiş karar ya da alışkanlıklarını pandemi sırasında gözden geçirenlerin gelecek planlarını #BundanSonraBen etiketiyle paylaşmalarını bekliyor.

#BundanSonraBen kampanyası kapsamında geçtiğimiz günlerde Deniz Alnıtemiz, Acun Ilıcalı ve Emrah Ablak ile işbirliği yapan marka, bu defa insanların gelecek planlarını reklam panolarına taşıyacak. Önümüzdeki dönemde neyi nasıl yapacağını sosyal medyada kampanya etiketiyle paylaşanlar arasından seçilecek beş kişinin mesajı, isimleriyle birlikte Coca-Cola reklam panolarında yer alacak. Kampanyaya katılmak için son tarih ise 1 Temmuz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.