Daha iyisi için

Coca-Cola'dan 2021'i umutla karşılayan bir kampanya.

23.12.2020 - 15:24 | MediaCat

Daha iyisi için

Zorlu geçen 2020’nin ardından herkesi yılı ardında bırakarak yeni yılın getireceği umutlara kucak açmaya davet eden Coca-Cola, ikonik kırmızı etiketini umut dolu ve ilham verici 2021 kararlarına açtığı bir reklam kampanyası yayınladı.

Kutuları vasıtasıyla 2021’de nelerin iyileştirilebileceğini göstermek ve herkesin umut dolu yeni yıl kararlarını paylaşmasına aracılık etmek isteyen Coca-Cola’nın yeni kampanyası kapsamında sınırlı sayıda hazırlanan “Daha İyisi İçin” kutuları internetten satışa sunulacak. Coca-Cola, Coca-Cola Zero Şekersiz ve Coca-Cola Light kutu ve şişeleriyle insanlara yeni yıl için sevdikleriyle olumlu mesajlar paylaşma şansı sunmayı hedefleyen marka, özel kutularının satın alınabileceği veya başkalarına yollanabileceği yeni Coca-Cola online mağazasını 1 Şubat 2021 itibarıyla hizmete açacak.

Yeni kampanya hakkında konuşan Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak şu sözleri söyledi:

Daha iyisi için“Daha İyisi İçin projesi Coca-Cola’nın insanları bir araya getirme geleneğinin izlerini taşıyor. Coca-Cola Ailesi olarak 2021’de yeni yıla başlarken umut ve iyimserlik mesajları göndermek için kullanabileceğimiz en güçlü aracın kendi kutularımız olduğuna karar verdik. Daha İyisi İçin projemizle herkesi daha iyi bir gelecek için umutlu olmaya davet ediyoruz. Global atıksız bir dünya stratejimiz çerçevesinde dünyadaki plastik sorununun aşılmasına yardımcı olmak için şişeleyici ortaklarımızla birlikte kendimize önemli hedefler koyduk. Bu kapsamda biz de, 2030 yılına kadar, ürettiğimiz her şişenin geri dönüşüme kazandırılması için çalışacağımız konusunda söz veriyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.