MediaCat

Kendini hayata açma zamanı

Coca-Cola’nın yeni reklam kampanyası yayında.

Kendini hayata açma zamanı

Coronavirus salgını nedeniyle dünya genelindeki pazarlama iletişim faaliyetlerine ara veren ve kaynaklarını toplumsal ihtiyaçlar ve pandemiden etkilenen yeme-içme sektörünün desteklenmesine aktaran Coca-Cola, bu ay itibarıyla yeni iletişim kampanyasını başlattı.

“Aç Kendini Hayata” sloganlı kampanyasında marka, pandeminin hayatımızda yarattığı değişikliklerle birlikte ortaya çıkan yeni değerleri keşfetmemizi ve bu yeniliklerin farkına varmamızı destekliyor. Ödüllü sanatçı George The Poet tarafından kaleme alınan ve hem değişimi hem de elimizdeki değerleri takdir etme üzerine yazılan manifestoyu temel alan kampanya, tüketiciyi değişime açık olmaya, her şeye yeni bir açıdan bakmaya ve yeni normalde yeni fırsatları keşfetmeye davet ediyor.

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak, Coca-Cola’nın global kampanyasını, “Aç Kendini Hayata kampanyası normale geri dönmek zorunda olmadığımız inancı üzerine kurulu olan bir kampanya. Normale geri dönmek yerine değişime açık olmaya, sahip olduğumuz değerlere yeni bir açıdan bakarak, hayatımızı nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz düşüncesini vurguluyor. Kampanya, aynı zamanda, kapılarını müşterilerine yeniden açan kafe ve restoranlardan oluşan yeme-içme sektörüne tanıtım desteği başta olmak üzere, bu zor dönemde sektöre destek olmayı da kapsıyor” sözleriyle değerlendirdi.

Ülkemizde reklam filmiyle lanse edilen kampanya, aynı zamanda açıkhava ve dijital mecralarda da yer alacak. Yıl boyunca devam edecek ve insanlara, kendilerini hayata açmayı nasıl başardıklarını paylaşmaları konusunda ilham veren kampanyayla birlikte, aynı zamanda müşterilerine kapılarını yeniden açan kafe ve restoranların desteklenmesine de odaklanılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.