CNN Türk’te yeni yayın dönemi

CNN Türk'te yeni dönem başlıyor. Ekranların en iddialı haber fabrikası, yeni yayın döneminde de yeni yüzler

02.09.2009 - 00:00 | MediaCat

CNN Türk’te yeni dönem başlıyor. Ekranların en iddialı haber fabrikası, yeni yayın döneminde de yeni yüzler, yeni programlar ve sürprizlerle izleyicisinin karşısında olacak.

Haber fabrikasında yeni dönem başlıyor. CNN Türk yeni yayın döneminde, yeni yüzler ve iddialı programlarla izleyicinin karşısına çıkacak, CNN Türk, artık dünyanın her yerinden izlenebilecek.

CNN Türk izleyicisi yeni yayın döneminde de "ilk bilen" olmaya devam edecek.

CNN Türk yeni yayın döneminde haberin mutfağını izleyiciye açacak, hafta içi her sabah saat 10.00’da haber toplantısı hem CNN Türk’ten hem de cnnturk.com internet adresi üzerinden izleyicilerin de katılımıyla şekillenecek.

Yavuz Oğhan ve Fatih Çekirge, olayların perde arkasını kapalı kapılar ardında konuluşan ve gözden kaçanları her pazartesi saat 13.00’te Perde Arkası programında ekrana taşıyacak.

CNN Türk Haber Müdürü Rıdvan Akar, pazartesiden perşembeye haftanın dört günü Gündemin Rengi’nde güne damgasını vuran olayları masaya yatıracak.

Deneyimli gazeteciler Cengiz Çandar ve Hasan Cemal ise kimsenin ulaşamadığı konukları "Tecrübe Konuşuyor" yayınında ağırlayacak.

Ekranların güleryüzlü programcısı Saba Tümer ise "Saba Tümer’le Bu Gece" ile hafta içi her gün ekranların vazgeçilmezi olacak.

Bir CNN TÜRK klasiği Cüneyt Özdemir ile 5N1K, Afiş, Ankara Kulisi, Eğrisi Doğrusu, Oradaydım gibi ekran klasikleri de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.