CMO Society, Levent Erden’i ağırladı

CMO Society Çizgi Dışı buluşmalarında Levent Erden konuğumuzdu.

29.04.2020 - 11:31 | Sultan Öncü Arslanoğlu

CMO Society Üyelerinin Zoom üzerinden bir araya geldikleri buluşmaların altıncısı Çizgi Dışı konseptiyle gerçekleşti. Bu zamana kadar pandemi sürecine dair global uygulamalar, sürecin pazarlama ve iletişim dünyasına etkileri, fırsatlar ve tehditlerin konu edinildiği buluşmalarda üyeler bu kez Çizgi Dışı buluşmalar altında Levent Erden ile bir araya geldi.

Fotoğraflarla 1800’lerden 2000’lere İstanbul’un dönüşümünü anlatan bir sunum yapan Erden, üyeleri İstanbul’un geçmişinde bir seyahate çıkardı. Caddeleri, semtleri, sokakları, mimari yapıları ve fabrikalarıyla bir tarih şeridini andıran İstanbul’un kaybolan güzelliklerini hatırlatan Erdem’in sunumunda şehrin yıllar içinde geçirdiği kültürel değişimlerin de izi vardı.

Gülhane, Sirkeci, Eminönü, Galata, Şişhane, Beyoğlu, Şişli, Levent, Maslak, Bebek, Beşiktaş ve Kabataş’a uzanan hikâyesiyle İstanbul; saraylardan köşklere ve apartmanlara; dut tarlalarından çevreyollarına; atlı arabalardan tramvaylar ve demiryollarına; gelişen haberleşme teknolojileri, bankacılık ve ticarete bunların da ötesinde farklı etnik kökenden insanın bir arada yaşayarak oluşturduğu o zenginliğe ve şehre kattığı değerlere kadar tüm geçmişiyle bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.