Cisco Türkiye’ye yeni genel müdür

Şirketin genel müdür koltuğuna oturacak isim belli oldu.

10.04.2019 - 14:42 | MediaCat

Cisco Türkiye'ye yeni genel müdür

1984 yılından bu yana teknoloji alanında faaliyet gösteren Cisco’nun Türkiye ayağı Cisco Türkiye’de genel müdürlük mevkiine bilişim sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip Didem Duru getirildi.

1995 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Duru, kariyeri süresince Finansbank, IBM ve Dell’de farklı yöneticilik ve ülke müdürlüğü mevkilerinde görev aldı. Cisco’ya katılmadan önce Dell’de Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde özel müşteri deneyimlerine yönelik direktörlük görevini üstlenen Didem Duru, yeni görevinde Türkiye’nin dijital dönüşüm gündemine odaklanacak.

Cisco Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı David Meads konuyla ilgili “Didem Duru BT alanında kapsamlı bir deneyime ve dikkat çeken liderlik vasıflarına sahip. Duru’nun bu göreve atanmasıyla Türkiye’de sektörler, şirketler ve kurumlar genelindeki dijital dönüşüm sürecini hızlandırma becerimiz artacak” açıklamasında bulunurken, Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru atama hakkında şu sözleri söyledi:

“Dünyanın dört bir yanında erişim gücüne sahip olan Cisco, müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak çözümler sunuyor. Şirket ve kurumlara en üst düzeyde destek veriyor. Tüm bunları son derece yetenekli, işe kendini adamış bir ekip ve kuvvetli iş ortaklarıyla yapıyor. Ülkemizin dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı önceliği haline getiren bir ekibe liderlik etmekten gurur duyuyorum ve bu heyecan verici yolculuğun devamını dört gözle bekliyorum. Cisco Genel Müdürü olarak bu görevde elimden gelenin en iyisini yapmayı heyecanla bekliyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.