Ciba Vision Türkiye’ye ‘En iyi pazarlama uygulamaları’ ödülü

Ciba Vision Marketing ve Plus Event Marketing'in ortaklaşa kurguladığı, projelendirdiği Ciba Vision Universite RoadShow 2009"...

25.06.2009 - 17:22 | MediaCat

Ciba Vision Marketing ve Plus Event Marketing’in ortaklaşa kurguladığı, projelendirdiği Ciba Vision Universite RoadShow 2009″ organizasyonu 4-23 Mayıs 2009 tarihleri arasında 7 il’de toplam 10 üniversitede gerçekleştirildi.

Kontakt lens ve lens bakım ürünleri markası Ciba Vision, dünyanın en büyük özel göz hastaneleri grubu Dünyagöz ile ortaklaşa TIR Mobil Göz Kliniği taraması ile Üniversitelerin Bahar Şenliklerindeydi.

Gençlere; göz sağlığının önemi, kontak lens kullanımının hayatı nasıl kolaylaştırdığı, kontak lens pratikliği ve rahatlığının gösterildiği ücretsiz göz muayenelerinin yanı sıra karaoke yarışmaları, simulatörler ile yarış turnuvaları ve konfor noktalarında yılın yorgunluğunu atma fırsatı sunuldu.

Aralarında Sakarya, Bilkent, ODTÜ, 18 Mart, Marmara, Kültür, Uludağ, Anadolu, 9 Eylül ve Bilgi üniversitelerinde bulunduğu on üniversitede yaklaşık 10.000 – 12.000 öğrenciye bire bir ulaşılırken, 1.614 öğrenciye ücretsiz göz taraması yapıldı.

Ciba Vision Türkiye, “Üniversite RoadShow 2009” projesi ile Ciba Vision AG’nin Avrupa Grubu içerisinde düzenlediği Best Practise (En iyi pazarlama uygulamaları) kategorisinde 1.’lik ödülünü kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.