Chevrolet’nin yeni reklam ajansı belli oldu

General Motors, Chevrolet markasının, Orta ve Doğu Avrupa'daki reklam çalışmaları için...

10.11.2008 - 12:16 | MediaCat

General Motors, Chevrolet markasının, Orta ve Doğu Avrupa’daki reklam çalışmaları için Grey ile anlaştı.

General Motors’un Chevrolet markasını büyütme stratejisi kapsamında gerçekleştirdiği değişiklik sonucunda, Chevrolet’in reklam çalışmaları Grey Group CEE (Orta ve Doğu Avrupa) ile Grey İstanbul üstlendi.

General Motors’un Orta ve Doğu Avrupa bölgesi Pazarlama ve Pazarlama Servisleri Başkanı Fabri Anabtawi, konuyla ilgili olarak “Chevrolet, geçtiğimiz 4 yıl içinde kaydettiği büyüme ile Avrupa otomotiv pazarında en büyük başarı hikâyelerinden birini gerçekleştirdi. Özellikle Orta ve Doğu Avrupa’da çok güçlü bir konuma geldi. Gelecek yılda da bu başarı hikâyemizi 3 yeni modelimizle sürdürürken, güçlü bir pazarlama anlayışıyla yol aldığımızdan emin olmak istiyoruz,” şeklinde konuştu.

Chevrolet Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Müdürü Damir Gavran da Grey Group’a bağlı ajansların, Chevrolet’nin marka bilinirliğini ve imajını daha yukarılara taşıyacak çok güçlü bir altyapısı olduğunu ifade etti.

Grey İstanbul CEO’su Alper Üner ise gerek geçmiş yıllarda Grey’in, otomotiv sektöründe edindiği deneyimler gerekse de özellikle otomotiv sektöründe derin tecrübelere sahip bir ekibin Grey’de bulunmasından dolayı Chevrolet ile yapılan bu işbirliği ile, bu büyük markayı bulunduğu noktadan daha da iyi bir noktaya getirecek olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti. Üretecekleri uluslararası standartlardaki işlerle hem Türkiye’de hem de Avrupa genelinde Chevrolet’e büyük değer katacaklarından emin olduğunu da sözlerine ekledi.

Grey Group, Chevrolet’nin Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki bütün reklam işlerinden sorumlu olacak. Merkez ofis olan Grey Budapeşte, Chevrolet’nin Budaörs’teki bölgesel ofisiyle işbirliği içinde çalışacak. Bununla birlikte Grey’in 23 farklı ülkedeki ofislerinin her biri de bulundukları ülkedeki Chevrolet yerel ofisleriyle çalışacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.