MediaCat

BG İletişim portföyüne yeni müşteri

İletişim danışmanlığı alanında 1997 yılından beri faaliyet gösteren ve önemli birçok şirket ve markaya iletişim danışmanlığı hizmeti veren BG İletişim…

BG İletişim portföyüne yeni müşteri

İletişim danışmanlığı alanında 1997 yılından beri faaliyet gösteren ve önemli birçok şirket ve markaya iletişim danışmanlığı hizmeti veren BG İletişim, ING Bank’a hizmet vermeye başladı.

ING Grubu, Bankacılık, Sigorta ve Varlık yönetimi alanlarında faaliyet göstermekte olan dünya çapında bir finansal hizmetler şirketi. ING Grubu, Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika’da yer alan 50’den fazla ülkede 130,000 çalışana ve 85 milyon müşteriye sahip. Her zaman değişime öncülük eden ING Grubu, tüm dünyada faaliyet gösterdiği ülkelerde üretime, girişimciliğe, yenilikçiliğe, yaratıcılığa güç katmak hedefini taşıyor.

BG İletişim, aralarında Johnson&Johnson Medikal Türkiye, Imperial Tobacco Türkiye, Dumankaya İnşaat, Yönetmen Ferzan Özpetek ve Bosphocom Uydu İletişim Hizmetleri gibi kurum ve markaların da olduğu müşterilerine stratejik iletişim danışmanlığı, kriz iletişimi, sosyal sorumluluk projeleri ve medya ilişkileri gibi alanlarda hizmet sunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.