MediaCat

Çetmen Mobilya’ya yeni pazarlama direktörü

Çetmen Mobilya’da pazarlama direktörlüğüne atanan isim belli oldu.

Çetmen Mobilya’ya yeni pazarlama direktörü

1962 yılından bu yana mobilya sektöründe faaliyet gösteren Çetmen Mobilya’da pazarlama direktörlüğüne Erhan Güngör atandı. Çetmen Mobilya’nın gelişim ve büyüme odaklı yeni bir sürece girdiğini belirten Güngör yeni görevi hakkında şu açıklamada bulundu:

“Türkiye mobilya sektörünün önemli girişimcilerinden Çetmen, 1962 yılından bu yana sektörümüzün ve ülke ekonomimizin gelişimi için çalışıyor. Bugün yeni fabrika ve mağaza yatırımlarıyla kritik bir atılımın içerisinde olan şirketimizin güçlü pazarlama hedefleri bulunuyor. Bu dönemde önceliğimiz her zamanki gibi müşterilerimiz olacak. Müşterilerimizin satış öncesi, satış süreci (mağaza deneyimi) ve satış sonrası deneyimlerini analiz ederek onlara en iyiyi sunmaya odaklanacağız. Ayrıca büyükşehirler başta olmak üzere yeni mobilya mağazalarımız ile pek çok noktada varlığımızı güçlendireceğiz; yenilenen ürün portföyümüz ve ulaşılabilir fiyatlarla da geniş kitlelere hitap eden bir mobilya markası olmak üzere çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bu çalışmalar neticesinde ise hedefimiz, Türkiye pazarındaki bilinirliğimizi artırmak ve mobilya denince akla gelen ilk üç markadan biri olmaktır. Bu hedefler ışığında pazarlama alanında önemli yeniliklere imza atacağımıza inancım tam.”

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine 1993 yılında Karel’de başlayan Erhan Güngör, Philips ve Demirdöküm A.Ş’de ürün yönetimi ve pazarlama alanında çalışmalarını sürdürdü. Çetmen Mobilya’daki yeni görevine atanmadan önce Güngör, UBM Pazarlama Direktörü olarak görev alıyordu.

Erhan Güngör, Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü olarak, şirketin tüm pazarlama faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.