CETECH ekibine yeni iş geliştirme koordinatörü

Telekomünikasyon firmaları için katma değerli bilgi ve eğlence servisleri geliştiren ve sunan CETECH ekibine...

14.01.2009 - 14:08 | MediaCat

Telekomünikasyon firmaları için katma değerli bilgi ve eğlence servisleri geliştiren ve sunan CETECH ekibine yeni bir isim katıldı. Firmanın Operatör Servislerinden Sorumlu İş Geliştirme Koordinatörü Ebru Gezer Balkan oldu.

Ebru Gezer Balkan kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan Ebru Gezer Balkan, daha sonra Fransa’da bulunan Schiller International University’de Otel Yönetimi eğitimi aldı. İş hayatına Sheraton Ankara Oteli’nde Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak başlayan Balkan daha sonra sırasıyla Sheraton Brüksel Oteli’nde Müşteri Servisleri Uzmanı ve Ceylan Inter-Continental İstanbul Oteli’nde Satış Uzmanı olarak görev yaptı.

1996 yılında General Electric Appliances İstanbul firmasına Müşteri Hizmetleri Sorumlusu unvanıyla transfer olan Ebru Gezer Balkan, ardından AMP Elektrik-Elektronik firmasında Satış ve Pazarlama İrtibat Sorumlusu ve General Electric Lighting İstanbul firmasında Müşteri İlişkileri Denetçisi olarak çalıştı. Kariyerine 1999 yılından itibaren Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de devam eden Ebru Gezer Balkan, burada görev yaptığı süre boyunca da sırasıyla Satış Uzmanı, Kadıköy Bölgesi Müşteri İlişkileri Sorumlusu, Doğu Bölgesi Müşteri İlişkileri Sorumlusu ve Türkiye Bayi Kanalı Müşteri İlişkileri Sorumlusu pozisyonlarında görev aldı.