Kevin Costner’lı reklam filminin çekimleri tamamlandı

Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Kevin Costner'ın oynadığı Türk Hava Yolları reklam filminin çekimleri sona erdi...

14.01.2009 - 14:01 | MediaCat

Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Kevin Costner’ın oynadığı Türk Hava Yolları reklam filminin çekimleri sona erdi.

Danimarka’dan ödüllü görüntü yönetmeni Kasper Tuxen’in kameranın başında olduğu, İsveç’ten ödüllü yönetmen Fredik Callingaard’ın yönettiği ve dünyaca ünlü aktör Kevin Costner’ın oynadığı Türk Hava Yolları reklam filminin çekimleri başarıyla gerçekleştirildi.

Uluslararası pazarda her geçen gün büyüyen ve hedeflerini yükselten Türk Hava Yolları’nın 2 gün boyunca süren reklam filmi çekimleri için yurt dışından özel ekipmanlar getirtildi. Filmin müzikleri ünlü müzisyenlerce bestelendi. Çekimde İtalya, Almanya, Sırbistan, Rusya ve Türkiye’den 80 kişilik oyuncu kadrosu da dahil 350 kişilik ekip görev aldı.

Başarılı ve müşterilerine önem veren bir şirket olduğu için Türk Hava Yolları’nı tercih ettiğini söyleyen Kevin Costner’ın rol aldığı reklam filminin uçak içi çekimleri A330 model uçakta gerçekleştirildi.

Business class hizmetinin tanıtımı için çekilen reklam filminde, Türk Hava Yolları’nın tüm uçuş ağında bulunan business class hizmetinin tanıtımı amaçlanıyor.

Reklam filmi Şubat 2009 itibariyle Türkiye’yle beraber 70 ülkede daha gösterime girecek.

Kevin Costner İstanbul’da kaldığı 3 gün boyunca sempatik tavırlarıyla takdir topladı ve yoğun ilgi gördü. İlk defa global bir reklam kampanyasında yer alan Costner, 13 Ocak Salı gecesi Türkiye’den ayrılırken, “Türk Hava Yolları’nın büyüyen bir şirket olduğunu ifade etmiştim ama zaten çok büyük olduğunu gördüm. Üst düzey profesyonel bir yaklaşımla karşılaştım. Yöneticiden set işçisine kadar herkes çok iyi iş başarmak isteğiyle çalıştı. Buraya en en kısa zamanda eşimle tekrar gelmek istiyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.