Cesur çocukların zamanı

SickKids'den Kanadalıları hastalıklarla savaşan çocukları mutlu etmeye çağıran kampanya.

06.12.2021 - 16:10 | Simge Şenses

Cesur çocukların zamanı

Yeni yıl yaklaşırken tüm çocuklar en güzel hediyeleri hak etmek için yıl boyunca yaramaz değil, iyi çocuk unvanını hak etmiş olmayı umar. Dünyanın önde gelen pediatrik sağlık kurumları arasındaki Kanada merkezli SickKids ise yeni kampanyasıyla çocukların yalnızca bu iki sıfatla sınıflandırılamayacağının altını çizerek spot ışıklarını bu listelerin dışında kalan bir gruba doğrultuyor: hastalıklarla akıl almaz mücadeleler veren cesur çocuklar.

Cossette’in oluşturduğu kampanya, SickKids hastalarının olağanüstü cesaretini takdir ediyor ve herkesi SickKids Get Better Gifts programına bağışa teşvik ediyor. Kampanya kapsamında 400’den fazla SickKids hastasının isimlerini içeren bir Brave List (Cesur Liste) oluşturuldu ve bu liste 31 Aralık’a kadar Toronto’da Noel pazarının kurulduğu meşhur Distillery District’te yer alan The Boiler House’un üzerine yansıtılacak. Dileyenler bu adresten listedeki çocuklara ulaştırılmak üzere birbirinden güzel ve anlamlı hediyeler seçebilecek.

SickKids Vakfı Marka Stratejisi ve İletişim Direktörü Roy Gruia kampanyayı, “Noel sezonu boyunca her gece hastanede kalması gereken, aileleri ve arkadaşlarıyla kutlama yapma şansını kaçıran 250 hastamız var. Biz de, geleneksel ‘yaramaz’ ve ‘iyi’ sınıflandırmasına karşı gelerek hastalarımızın direncini ve cesaretini takdir etmek için bir fırsat gördük” sözleriyle anlatıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: SickKids
  • Reklam Ajansı: Cossette
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.