Çelişkiler adamı Donald Trump

ABD Başkanı'nın çelişkili tweet'leri terlik oldu.

19.09.2017 - 11:16 | Arzu Nilay Kocasu

Çelişkiler adamı Donald Trump

Amerika Birleşik Devletleri’nin 45’inci devlet başkanı Donald Trump neredeyse her açıklamasıyla birilerinin bam teline dokunmayı başaran bir siyasi figür olarak yalnızca ülkesinin değil dünyanın da gündemini bir hayli meşgul ediyor nicedir.

Twitter’da da hayli aktif olan ABD Başkanı’nın, mecra üzerinden yaptığı paylaşımların okuyanda kızgınlık ile hayret arasında bir duygu dalgalanması yaratmaktan öte bir özelliği daha var: Çelişki.

Sam Morrison isimli bir art direktörün imzasını taşıyan President Flip Flops projesi, Trump’ın yıllar içinde birbiriyle taban tabana zıt düşen görüşlerinin yan yana geldiğinde oluşturduğu tezatı birer çift terlik olarak meraklıların önüne koyuyor.

Çelişkiler adamı Donald Trump

Donald Trump’ın Seçiciler Kurulu, Suriye ve medya üzerine farklı yıllarda Twitter’dan paylaştığı çelişkili tweet’lerin yer aldığı terliklerden elde edilen gelirin yüzde 10’u ACLU’ya (American Civil Liberties Union / Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği) bağışlanacak.

Çelişkiler adamı Donald Trump

Çelişkiler adamı Donald Trump

Şimdilik Electoral College Edition, Syria Edition ve Sources Edition olmak üzere üç ayrı modelde sunulan ve ilerleyen günlerde yeni tweet’lerle genişleyecek koleksiyonda yer alan terliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.