ÇAYKUR’dan tanıtım ve reklam TIR’ı

ÇAYKUR Genel Müdürlüğünce ÇAYKUR ve Türk çayının tanıtımını yapmak için 'ÇAYKUR Tanıtım ve Reklam TIR'ı' hazırlandı.

03.07.2007 - 10:53 | MediaCat

ÇAYKUR Genel Müdürlüğünce ÇAYKUR ve Türk çayının tanıtımını yapmak için ‘ÇAYKUR Tanıtım ve Reklam TIR’ı’ hazırlandı.

ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce yaptığı açıklamada, “Bu TIR bizim bütün ürünlerimizi, ülkemizin her köşesindeki fuarlar ve festivallerde, gerek duyulduğunda da yurt dışındaki fuarlarda tanıtmak üzere hazırlandı. Bu tanıtım TIR’ı ile birlikte ÇAYKUR’un ve çayımızın bütün reklamları yapılacaktır. Yapılan organizasyonlarda şehirlerin en önemli yerlerinde, zaman zaman üniversitelerimizde, zaman zaman da şehirlerin en merkezi noktalarından çayımızın niteliklerini tanıtmaya çalışacağız” dedi.

Tanıtım TIR’ı ilk yolculuğunu Trabzon’a yapacak ve 1. Karadeniz Spor Oyunları boyunca tanıtım faaliyetlerinde bulunacak.

250 bin YTL KDV’ye mal olduğu bildirilen tırın içinde açılabilir platform, servis bankosu, hediyelik çay satış bankosu, jeneratör, klimalar, çay tanıtım filmlerinin izlenebileceği plazma televizyon, DVD-VCD oynatıcılar, vitrin, çay makineleri, buzdolabı, yaşam odası, banyo, tuvalet ve su deposu ile broşürlük bölümleri bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.