MediaCat

Çayan Çetin hayatını kaybetti

Dijital pazarlamanın deneyimli ismi genç yaşta aramızdan ayrıldı.

Dijital medya, veri yönetimi ve pazarlama teknolojileri alanında 17 yıllık tecrübesi bulunan, kariyeri boyunca yolu sahibinden.com, Ping Digital, Koç Holding, Project House, Arena Media TR, GroupM ve Amazon gibi şirketlerle kesişen Çayan Çetin genç yaşta hayatını kaybetti.

Üzücü haberi sektörle paylaşan İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB), yayınladığı açıklamada “Sektörümüzün değerli üyesi, çalışmalarımızda desteğini esirgemeyen sevgili arkadaşımız Çayan Çetin’i zamansız kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisine Allah’tan Rahmet, ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı dileriz. Mekânın cennet olsun Çayan” ifadelerini kullandı.

Son 1 yıldır Amazon Ads bünyesinde Account Manager olarak görev yapan Çayan Çetin, Kapital Medya’nın Brand Week Istanbul ve Digital Age Tech Summit gibi etkinliklerine de konuşmacı olarak katkı sunmuş, sektörde pek çok insanın hayatına dokunmuştu.

Biz de MediaCat olarak kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.